Sokany повеќенаменска машинка за мелење

1,290.00 ден

Sokany повеќенаменска машинка за мелење со 2 литарски сад изработен од нерѓосувачки челик. Погодна за мелење на сите видови на месо, риби, зеленчуци, вклучувајќи лук и кромид.

Compare

Опис

Sokany повеќенаменска машинка за мелење со 2 литарски сад изработен од нерѓосувачки челик. Погодна за мелење на сите видови на месо, риби, зеленчуци, вклучувајќи лук и кромид.

Лесен за расклопување и за чистење. Во согласност со стандардите за безбедност на храна, безбеден и сигурен. Брзо и лесно меле месо, зеленчук, грав или лук.

Моќност 400W.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sokany повеќенаменска машинка за мелење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…