Купи!

Sonar Керамичко Фигаро

580.00 ден

Керамичко фигаро за кадрава коса од 45-50W. Незаменлив производ за сите жени кои се грижат за својот изглед. Конечно со ова фигаро ќе имате исклучително кадрава коса во секое време.

Compare

Опис

Керамичко фигаро за кадрава коса од 45-50W. Незаменлив производ за сите жени кои се грижат за својот изглед. Конечно со ова фигаро ќе имате исклучително кадрава коса во секое време. Целата површина на фигарото е обложена со керамички слој со што ќе ја навиткате вашата коса од коренот до врвовите без лепење и изгореници.
Карактеристики:
Максимална работна температура: 190 степени
360 степени вртлив кабел
Димензии: 30 х 4 см
AC110-240V 50 / 60Hz

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sonar Керамичко Фигаро”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…