Купи!

Sonar четка за исправување на косата

690.00 ден

Новата керамичка четка за исправување е комбинација на пеглање и фенирање на косата. Четката е погодна за сите видови и должини на коса. Погодна е за сите должини на коса и не ја оштетува.

Compare

Опис

Новата керамичка четка за исправување е комбинација на пеглање и фенирање на косата. Четката е погодна за сите видови и должини на коса. Погодна е за сите должини на коса и не ја оштетува. За неколку минути ќе имате фризура како од фризерски салон. Се загрева на идеална температура за пеглање на косата и
брзо и безболно ја обликува
Тајната е во густо наредените запци кои ја подигаат косата, во коренот ја загреваат без оштетување или горење на косата.
Едноставна, брза и ефикасна: резултатот е права, здрава и свиленкаста коса полна со волумен.
Карактеристики
-3D керамичките запци на четката нежно ја исправаат косата
-Се користи исклучиво на сува коса
-Одлична за сите видови и должини на коси
-Подесување на температура – до 230 °C
-LCD екран за температура

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sonar четка за исправување на косата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…