Sonar 3 во 1 преса за коса

850.00 ден

Sonar 3 во 1 преса за коса, за правење на различни фризури.

Compare

Опис

Sonar 3 во 1 преса за коса, за правење на различни фризури. Можете да ја користите за исправување на косата,правење тенки бранови, косата да ви биде прекршена и фенирана коса. Брзо се загрева и е идеална пегла за сите видови коса.

Карактеристики на производот:
-моќност 45W
-напон: 220V, 50Hz
-керамички плочи за: исправање на косата / брановита коса / четка за фенирање или прекршување на косата
-брзо загревање на плочите
-максимална температура 190ºС
-360ºС ротирачки кабел

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sonar 3 во 1 преса за коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…