Sonar 4 во 1 преса за коса

790.00 ден

Sonar 4 во 1 преса за коса, за правење на различни фризури. Можете да ја користите за исправување на косата,правење тенки бранови, косата да ви биде прекршена и фенирана коса.

Нема на залиха

Compare

Опис

Sonar 4 во 1 преса за коса, за правење на различни фризури. Можете да ја користите за исправување на косата,правење тенки бранови, косата да ви биде прекршена и фенирана коса. Со поместување на зелените кругчиња од двете страни, алуминиумските плочи се движат и го менуваат обликот и на тој начин даваат можност за правење различни фризури. Брзо се загрева и е идеална пегла за сите видови коса.

Карактеристики: 
– Модел: SN-730 – 100% алуминиумски плочи
– Моќност: 35W
– Напон: AC220V / 50Hz
– Максимална температура: 180C
– Брзо загревајте ги плочките
– Ротирајте го кабелот за 360 степени

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sonar 4 во 1 преса за коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.