Space луксузен сет за топол напиток

590.00 ден

Space луксузен сет за топол напиток, модерен и квалитетен со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, супа, чај и слично. Сетот се состои од 1 шолја, капаче и лажиче.

Compare

Опис

Space луксузен сет за топол напиток, модерен и квалитетен со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, супа, чај и слично. Сетот се состои од 1 шолја, капаче и лажиче.
Идеална идеа за креативен подарок.
Димензии: 8×7.7cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Space луксузен сет за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…