Sunset Atmosphere Led ламбата

690.00 ден

Sunset Atmosphere Led ламбата месечина е амбинтално светло за секој дом. Погодна за украсување на просторијата, користете ја како ламба, ноќна светлина, украсна ламба, за да создадете пријатна атмосфера.

Compare

Опис

Sunset Atmosphere Led ламбата месечина е амбинтално светло за секој дом. Погодна за украсување на просторијата, користете ја како ламба, ноќна светлина, украсна ламба, за да создадете пријатна атмосфера.
Ламбата свети во 3 бои. Работи на струја, вклучен е и USB кабел.
Димензии:26x12x7.5cm
Дијаметар: 7.5cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sunset Atmosphere Led ламбата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…