Teen костим Sassy Skeleton

1,290.00 ден

Teen костим Sassy Skeleton. Неодолив и уникатен костим кој нема да остане незабележан.

Compare

Опис

Teen костим Sassy Skeleton. Неодолив и уникатен костим кој нема да остане незабележан. Костимот се состои од 4 дела, фустан, ракавица, капа и хеланки.

Расположливи големини:
M 6-8 години 110-130cm
L 8-10 години 130-140cm
XL 10-12 години 140-150cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Teen костим Sassy Skeleton”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.