UV/LED Лампа за нокти 24W

890.00 ден

Оваа UV лампа за нокти е идеална за употреба во домашни услови, но и професионални салони. Содржи UV светла што ја прави неверојатно моќна и брза при сушењето на гелот за нокти.

Compare

Опис

Оваа UV лампа за нокти е идеална за употреба во домашни услови, но и професионални салони. Содржи UV светла што ја прави неверојатно моќна и брза при сушењето на гелот за нокти. Може да се користи за гел за надградба, но и за сушење на гел лакови.

Карактеристики:
24 W
Може да се користи за раце и нозе
Погодна за сите типови на гел
Тајмер од 30, 60 и 90 секунди
Дигитален дисплеј
Димензии: 180x188x94cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “UV/LED Лампа за нокти 24W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…