Venice Water City сложувалка од 1000pcs

450.00 ден

Venice Water City сложувалка од 1000pcs. Сложувалка која ги вклучува сите старосни категории, почнувајќи од оние за најмладите, па се до највозрасните.

Compare

Опис

Venice Water City сложувалка од 1000pcs. Сложувалка која ги вклучува сите старосни категории, почнувајќи од оние за најмладите, па се до највозрасните.Сложувалата е со 1000 парчиња, без разлика која е големината на парчињата секое од нив перфектно се совпаѓа. Сложувалките се изработени од високо квалитетни еколошки материјали
 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Venice Water City сложувалка од 1000pcs”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…