Wahu Hydro Pod

390.00 ден

Земете го Wahu Hydro Pod каде и да одите за забава на отворено – базен, плажа, езеро, река, одмор, пловење или кампување!
Овој супер повеќенаменска пловка може да се користи на 15 начини, вклучително и употреба во и надвор од вода!
Compare

Опис

Земете го Wahu Hydro Pod каде и да одите за забава на отворено – базен, плажа, езеро, река, одмор, пловење или кампување!
Овој супер повеќенаменска пловка може да се користи на 15 начини, вклучително и употреба во и надвор од вода!
Hydro Pod е со дијаметар од 51cm и поддржува до 113.4 kg, што го прави идеално за возрасни и деца.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Wahu Hydro Pod”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…