Wind Speed автомобил со музика и светла

2,790.00 ден

Wind Speed автомобил со музика и светла. Помогнете му на вашето малечко да се движи Wind Speed автомобилот со музички ефекти и светла.

Compare

Опис

Wind Speed автомобил со музика и светла. Помогнете му на вашето малечко да се движи Wind Speed автомобилот со музички ефекти и светла. Овој автомобил е совршен начин да го одржувате вашето малечко активно. Во форма на супер-кул тркачки автомобил, децата можат да седат на седиштето и да туркаат заедно со своите стапала.

Што и да одлучат да прават, децата ќе бидат воодушевени од колоритниот дизајн и пријателското лице на предната страна. Тие ќе обожаваат да притискаат на сирената за да им кажат на сите дека доаѓаат и тие!
Погоден за возраст од 12 месеци до 3 години
Димензии: 37x75x25.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Wind Speed автомобил со музика и светла”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…