Антибактериски UV стерилизатор за автоматски диспанзер за паста за заби со држач за четки

950.00 ден

Антибактериски, автоматски диспанзер за паста за заби со држач за четки кој го активирате за да започне процесот на стерилизација на четките кога сте во негова близина.

Compare

Опис

Антибактериски, автоматски диспанзер за паста за заби со држач за четки кој го активирате за да започне процесот на стерилизација на четките кога сте во негова близина.УВ стерилизаторот користи дизајн во форма U, достигнува различни агли во внатрешноста на чистењето и стерилизирачки од сите агли, може да убие 99,9% бактерии и бактерии на четката за заби, исто така, се бори против бактериите што предизвикуваат лош здив и заболувања на непцата.Држачот за дезинфекција на четката за заби може да држи 4 четки за заби и има дополнителни држачи како за конец за заби, брич и други работи и до нив е диспанзерот за паста за заби. Во диспензерот за пасти за заби, можете да поставите секаков вид паста за заби, бидејќи ние ќе ви дадеме мултифункционален адаптер.

Карактеристики:
– Батрија 2600mAh
– Материјал: пластика
– UV лампа јачина 1W-1.2W
– Држач на кој можат да се прикачат до 4 четки
– Држач за дополнителни работи

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Антибактериски UV стерилизатор за автоматски диспанзер за паста за заби со држач за четки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…