Антистрес Squishy Торта 

290.00 ден

Стиснете и сите ваши грижи нека исчезнат со оваа антистрес слатка торта! Овој пат во форма на мек и прекрасен squishy! Тортата не е само забавна, туку и прекрасно мириса.

Compare

Опис

Стиснете и сите ваши грижи нека исчезнат со оваа антистрес слатка торта! Овој пат во форма на мек и прекрасен squishy! Тортата не е само забавна, туку и прекрасно мириса.
Одлична забава и опуштање, за сите генерации од најмлади до најстари.

Димензии: 9 x 10cm

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Антистрес Squishy Торта ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…