Апарат за Сладолед

1,590.00 ден

Со Апаратот за Сладолед можете брзо и лесно да подготвите неколку различни замрзнати десерти.

Compare

Опис

Со Апаратот за Сладолед можете брзо и лесно да подготвите неколку различни замрзнати десерти. Само ставете го овошјето сецкано во садот за сладолед, кој за кратко време ќе го претвори овошјето во сладолед. Уживајте во здравиот, домашен вкус на замрзнатите деликатеси.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Апарат за Сладолед”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…