Купи!

Апарат за топење восок+подарок 100gr восок

690.00 ден

Имајте го сега апаратот за топење на восок за депилација. Одличен за приватна и професионална употреба. Температурата може да се прилагоди од 0 степен до 55 степени.

Compare

Опис

Имајте го сега апаратот за топење на восок за депилација. Одличен за приватна и професионална употреба. Температурата може да се прилагоди од 0 степен до 55 степени.
Погоден за сите видови на восок.
Исто така доколку не го користите за восок за депилација можете да го користите за топење чоколадо, фонду, шеќер и слично.

Пакетот вклучува
-Апарат за топење возок
-Упатство за употреба x 1

Карактеристики:
Моќност: 80W
Капацитет: 500ml
Димензии на апаратот: дијаметар 18cm x висина 15cm
Димензии на садот за топење: дијаметар 10.5cm x висина 6.5cm
Работи на: 220-240V
Фреквенција: 50 / 60Hz

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Апарат за топење восок+подарок 100gr восок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…