Купи!

Баланс велосипед

2,890.00 ден

Со помош на овој велосипед децата ја учат и подобруваат координацијата, балансот и управувањето.

Нема на залиха

Compare

Опис

Со помош на овој велосипед децата ја учат и подобруваат координацијата, балансот и управувањето. Целта на баланс велосипедот е децата што поскоро да се конфронтираат со центрите за рамнотежа и координација и глатко да преминат на обичен велосипед без притоа да има потреба од помошни тркала. 92% од децата кои го користат баланс велосипедот самостојно продолжуваат да возат велосипед без помошни тркала.
Точакот е со многу лесна конструкција, лесна за составување (вклучени алати).
Неговото седиште се регулира во висина, исто така и воланот.
Може да се собере за складирање.
Наменет за деца +12м.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Баланс велосипед”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…