Бебешка водена подлога

590.00 ден

Времето за играње е неопходна активност со цел да се обезбеди вашето малечко да стане силно и да остане здраво . Оваа водена подлога го прави времето на играње многу полесно и попријатно и за бебето и за родителите.

Compare

Опис

Времето за играње е неопходна активност со цел да се обезбеди вашето малечко да стане силно и да остане здраво . Оваа водена подлога го прави времето на играње многу полесно и попријатно и за бебето и за родителите.
Помага во зајакнувањето на мускулите на нозете и рацете на бебето за да се подготви за ползи.
 
Ова е суштинска алатка за развој на цврсти мускули на главата, вратот и рамената, како и за подобрување на координацијата на раката и очите, фината моторика и социјалните вештини.
 
Димензии:69x50x8cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бебешка водена подлога”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…