Велосипедски – Безжичен сигнализатор за вртење

790.00 ден

Велосипедски – Безжичен сигнализатор за вртење. Сигнализатор за вртење со безжичен далечински управувач за велосипед.

Compare

Опис

Велосипедски – Безжичен сигнализатор за вртење.

Сигнализатор за вртење со безжичен далечински управувач за велосипед. Светлото за велосипед е со безжичен контролен систем, инсталиран на главата на велосипедот, кој лесно може да ја контролира функцијата на задното светло, со што обезбедува дополнителна безбедност при возење.
Содржина на пакетот:
-x1 задно светло
-x1 држач за фиксирање на светлина
-x1 далечински управувач
-x1 USB кабел
-x2 прстен за фиксирање на далечинскиот управувач

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Велосипедски – Безжичен сигнализатор за вртење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…