Купи!

Вертикален штендер за алишта со тркалца

690.00 ден

Квалитетен комбиниран штендер со тркалца со кој облеката ќе ви биде секогаш на дофат, а може лесно да ја преместувате во домот.

Compare

Опис

Квалитетен комбиниран штендер со тркалца со кој облеката ќе ви биде секогаш на дофат, а може лесно да ја преместувате во домот. Супер стабилност благодарение на 4 тркалца.
Полиците на долниот дел ќе ви овозможат максимално искористување на просторот.
Покрај како штендер може да се користи и како сушара за сушење алишта. Изработен е од високо квалитетни материјали и лесно се склопува и расклопува.

Максимално оптеретување: Хоризонталната шипка може да издржи до 8kg и секоја полица може да издржи 10kg.


Димензии: 68×43.9x152cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вертикален штендер за алишта со тркалца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…