Висечка корпа за играчки

540.00 ден

Без неред во вашиот дом и собата на вашето малечко со оваа практична висечка корпа за складирање на играчки со интересен дизајн. Лесно се склопува доколку имате потреба од заштеда на простор додека вашето детенце си игра со омилените играчки

Нема на залиха

Compare

Опис

Без неред во вашиот дом и собата на вашето малечко со оваа практична висечка корпа за складирање на играчки со интересен дизајн. Лесно се склопува доколку имате потреба од заштеда на простор додека вашето детенце си игра со омилените играчки.

Димензии: 28x130cm
Достапна во 2 дезени: розев тигар и син тигар

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Висечка корпа за играчки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…