Водена спреј подлога

950.00 ден

Одлична забава за вашите најмили во летниот период со оваа водена спреј подлога. Интересниот дизајн и прскалките ја прават оваа подлога многу привлечна за децата.
Compare

Опис

Одлична забава за вашите најмили во летниот период со оваа водена спреј подлога. Интересниот дизајн и прскалките ја прават оваа подлога многу привлечна за децата. Се поврзува на градинарско црево.
Дијаметар: 170 см
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Водена спреј подлога”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…