Вртелешка со меки фигури

790.00 ден

Вртелешка со меки фигури за сладок сон на вашите најмили. Има закачени три меки фигури исполнети со памук во форма на месечина, ѕвезда и виножито. Дизајнирана да го забавува и смирува бебето.

Compare

Опис

Вртелешка со меки фигури за сладок сон на вашите најмили. Има закачени три меки фигури исполнети со памук во форма на месечина, ѕвезда и виножито. Дизајнирана да го забавува и смирува бебето.
Помага во визуелниот и развојот на слухот.
Лесно се исталира на креветчето, не се потребни алатки.
Може да се користи на на креветчиња, транспонтери, колички и слично.
Изработена од лесна нетоксична пластика и меки фигури.
Препорачана возраст: 0+ месеци
Димензија на пакувањето: 23 x 23 x 32 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вртелешка со меки фигури”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…