Купи!

Дедо Мраз костим

950.00 ден

Дедо Мраз костим одличен за дополнителна празнична атмосфера во пресрет на празниците.

Compare

Опис

Дедо Мраз костим одличен за дополнителна празнична атмосфера во пресрет на празниците.
Костимот се состои од капа, брада,каиш,пантолони и палто.
Универзална големина

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дедо Мраз костим”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…