Декоративен ангел

390.00 ден

Декоративен ангел кој ќе биде совршен декор за вашиот дом. Одличен детал кој ќе ја збогати новогодишната идила во секое катче.

Нема на залиха

Compare

Опис

Декоративен ангел кој ќе биде совршен декор за вашиот дом. Одличен детал кој ќе ја збогати новогодишната идила во секое катче. Достапен во три форми.
Димензии:26.5х8cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Декоративен ангел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…