Декоративни фигури 45cm

890.00 ден

Декоративните фигури се совршен избор за разубавување на вашиот дом и градина за новогодишните и божиќните празници.

Нема на залиха

Compare

Опис

Декоративните фигури се совршен избор за разубавување на вашиот дом и градина за новогодишните и божиќните празници. Фигурата е лесна за носење (мала тежина) и прекрасен реален изглед.
Достапни се 3 фигури, дедо мраз, снешко и ирвас
Висина: 45cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА ФИГУРА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Декоративни фигури 45cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…