Купи!

1+1 Гратис Детска заштитна капа за капење без солзи

190.00 ден

Направете го капењето забавно искуство за вашите најмили.

Compare

Опис

Направете го капењето забавно искуство за вашите најмили. Креативен дизајн со водоотпорна заштита за очите и ушите на вашите малецки. Кога ќе ја миете косата на вашето бебе, водата нема да го допира лицето. Нема потреба од затварање на очите и ушите при измивање. Ултра-мека и еластична изработена од еколошки материјали. Мултифункционална, може да се користи како капа за туширање, при шишање и за заштита од сонцето.

Расположливи бои: жолта, сина, розева
Прилагодлив дизајн кој одговара на деца од 0 месеци до 6 години.

 

ВЕ МОЛИМЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА НАВЕДЕТЕ КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “1+1 Гратис Детска заштитна капа за капење без солзи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…