Детска креативна табла со омилените шепи

1,490.00 ден

Дозволете вашето дете да ја открие својата креативност со креативната табла со омилените шепи.
Идеална за будење креативност со многу додатоци вклучени. Се прилагодува на висината на децата и лесно се транспортира.

Нема на залиха

Compare

Опис

Дозволете вашето дете да ја открие својата креативност со креативната табла со омилените шепи.
Идеална за будење креативност со многу додатоци вклучени. Се прилагодува на висината на децата и лесно се транспортира.

Информации за производот:
– две страни црна и бела
– полиците за складирање се вклучени
– се преклопува
– содржи: 6 креди, 10 боички и 4 маркери.
– симензии на производот: 58 x 43 x 35 cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска креативна табла со омилените шепи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…