Детска куќа од соништата 92 парчиња

1,590.00 ден

Вселете се во детската куќа од соништата која сами ќе ја склопите на принцип сложувалка. Куќа се состои од 2 спрата и внатрешен двор. А со помош на трансформационите елементи, може самата да се склопува според креативноста на вашето дете.

Compare

Опис

Вселете се во детската куќа од соништата која сами ќе ја склопите на принцип сложувалка. Куќа се состои од 2 спрата и внатрешен двор. А со помош на трансформационите елементи, може самата да се склопува според креативноста на вашето дете. Одличен подарок за деца на возраст од 3+ години.
Сетот се состои од 92 парчиња вклучително и мебел, 2 кукли и 2 миленичиња.
Димензии: 45x36x49cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска куќа од соништата 92 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…