Детска облека бело Зајаче

1,350.00 ден

Детска облека бело Зајаче. Нека вашето малечко заблеска во оваа детска облека од омиленото Зајаче. Нека се почуствува како својот омилен лик од цртаните филмови.

Compare

Опис

Детска облека бело Зајаче. Нека вашето малечко заблеска во оваа детска облека од омиленото Зајаче. Нека се почуствува како својот омилен лик од цртаните филмови.

Костимот се состои од едноделен комбинизон со дел за на глава.
Расположливи големини:
S 0-6 месеци 70cm
M 6-12 месеци 80cm
L 12-18 месеци 90cm
XL 18-24 месеци 100cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска облека бело Зајаче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…