Детска проодувалка

590.00 ден

Лесни чекорчиња и релаксирани прошетки со вашето малечко со помош на оваа детска проодувалка и поддршка при шетање.

Compare

Опис

Лесни чекорчиња и релаксирани прошетки со вашето малечко со помош на оваа детска проодувалка и поддршка при шетање. Го обезбедува секој чекор на вашите најмили а на вас ви омозможува релаксирана прошетка без болки во половината од постојано наведнување. Каишите може да се прилагодуваат како што расте бебето.

Достапни бои: портокалова и светло розева
Обем во градите: 40-60cm се прилагодува
Димензии: 61X 26 X 16 cm
Препорачана возраст: 6-24 месеци
ВЕ МОЛИМЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА НАВЕДЕТЕ КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска проодувалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…