Детски забавен парк со 20 топчиња и кош

2,490.00 ден

Детски забавен парк со 20 топчиња и кош за одлична забава на вашите најмили. Две деца може да бидат во паркот истовремено и да се забавуваат со фрлање топки.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски забавен парк со 20 топчиња и кош за одлична забава на вашите најмили. Две деца може да бидат во паркот истовремено и да се забавуваат со фрлање топки.
Шестоаголниот забавен парк е специјално дизајниран за децата, го подобруваат препознавањето на боите, координацијата на рацете и очите, исто така, ја негуваат нивната независност. Прекрасно е и за интеракцијата родител дете.
Ставете ги вашите деца внатре, оставете ги да уживаат и да се забавуваат. Нека учат додека се забавуваат!
Кога играта ќе заврши, едноставно соберете го. За надворешна и внатрешна употреба.
Боја на детскиот забавен парк: розева и сина боја.
Димензии: 180 х 155 х 67 cm
Препорачана возраст: од 6 месеци до 42 месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски забавен парк со 20 топчиња и кош”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…