Детски костим Ангел

990.00 ден

Совршен костим за вашиот мал ангел, кое ќе изгледа неодоливо слатко.

Нема на залиха

Compare

Опис

Совршен костим за вашиот мал ангел, кое ќе изгледа неодоливо слатко. Костимот се состои од 3 дела: фустан, ореол и крила.

Расположливи големини:
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-12 години 130-140cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Ангел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…