Купи!

Детски костим Заспаната Убавица

990.00 ден

Детски костим Заспаната Убавица. Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска како принцеза од бајките.

Compare

Опис

Детски костим Заспаната Убавица. Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска како принцеза од бајките.
 
Костимот се состои од целосен фустан.
 
Расположливи големини:
S 1-3 години 90-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 11-14 години 130-140cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Заспаната Убавица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…