Детски костим Индијанка

1,290.00 ден

Детски костим Индијанка, погоден за маскенбал, кој се состои од фустан и дел за на глава.

Compare

Опис

Детски костим Индијанка, погоден за маскенбал, кој се состои од фустан и дел за на глава.
 
Расположливи големини:
S 4-6 години 110-120cm
M 7-9 години 120-130cm
L 10-12 години 130-140cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Индијанка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…