Детски костим Мала Сирена

390.00 ден

Со својот сјај овој костим мала сирена, без сомнение ќе биде омилен подарок на вашите девојки и сите очи ќе бидат свртени кон неа.

Нема на залиха

Compare

Опис

Легендата за сирена е секогаш најдобрите приказна пред спиење на секоја мала принцеза. Време е да се оствари сонот на вашето мало девојче. Да и дадете шанса да влезе во светот на бајките. Со својот сјај овој костим мала сирена, без сомнение ќе биде омилен подарок на вашите девојки и сите очи ќе бидат свртени кон неа. Совршена комбинација на елеганција и убавина. Костимот се сотои од сукња и горен бикини дел.
 
Универзална големина, одговара на возраст од 3-6 години 100-120cm висина

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Мала Сирена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…