Детски костим Снежна принцеза

450.00 ден

Претворете ја вашата мала принцеза во слатка мала Снежна Кралица како од бајка. Совршен костим кој ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.

Нема на залиха

Compare

Опис

Претворете ја вашата мала принцеза во слатка мала Снежна Кралица како од бајка. Совршен костим кој ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.
Костумот се состои од 5 дела, сукњичка, круна, стапче, шнола со прамен.
Универзална големина, одговара на деца до 140cm висина
Должина на сукњичката: 35cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Снежна принцеза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…