Детски костим Нинџа желка

390.00 ден

Маскирајте го вашиот мал херој во костим од неговиот омилен супер херој, нинџа желка.

Нема на залиха

Compare

Опис

Маскирајте го вашиот мал херој во костим од неговиот омилен супер херој, нинџа желка. Костимот е изработена од полиестер и се состои од 2 дела, капа и целосен комбинизон.
Расположливи големини:
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ МОДЕЛ И ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБЕН!

1 преглед за Детски костим Нинџа желка

  1. 5 out of 5

    Aleksandra

    Maskiot kostum so zolto napred golema od 4-6 godini

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…