Детски костим Пајаче

450.00 ден

Претворете ја вашата мала принцеза приказна во слатко пајаче како од бајка. Совршен костим кој ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.

Нема на залиха

Compare

Опис

Претворете ја вашата мала принцеза приказна во слатко пајаче како од бајка. Совршен костим кој ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.
Костумот се состои од 4 дела, сукњичка, крилца, венче и стапче.
 
Универзална големина, одговара на деца до 140cm висина
Должина на сукњичката: 37cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Пајаче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…