Детски костим Розева Принцеза

1,290.00 ден

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачко кралски кога ќе го носи овој совршен костим на принцеза.

Нема на залиха

Compare

Опис

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачко кралски кога ќе го носи овој совршен костим на принцеза. Костимот на принцеза е долг и се прелива во две нијанси на розова боја, со долги розовите цветни ракавите кои костум го прават навистина посебен. Костимот се состои од фустан и круна.
Материјал: 100% полиестер
 
Расположливи големини:
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-13 години 130-140cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Розева Принцеза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…