Детски костим Убавицата Бел

1,390.00 ден

Детски костим Убавицата Бел. Убавицата и ѕверот е приказна за волшебството. Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска како принцеза од бајките.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски костим Убавицата Бел. Убавицата и ѕверот е приказна за волшебството. Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска како принцеза од бајките.
Костимот се состои од целосен фустан.
 
Расположливи големини:
S 3-4 години 110cm обем на гради 55cm
M 5-6 години 120cm обем на гради 60cm
L 7-8 години 130cm обем на гради 65cm
XL 9-10 години 140cm обем на гради 70cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Убавицата Бел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…