Детски костим Eлена

950.00 ден

Детски костим Elena of Avalor е приказна за волшебството. Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска како Elena of Avalor.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски костим Elena of Avalor е приказна за волшебството. Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска како Elena of Avalor.
Костимот се состои од целосен фустан
 
Расположливи големини:
S 4-6 години 110-120cm
M 7-9 години 120-130cm
L 9-12 години 130-140cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Eлена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…