Детски костим Exclusive човек пајак со мускули

950.00 ден

Маскирајте го вашето малечко во костим од неговиот омилен супер херој човек пајак. Костимот е изработена од полиестер. Се состои од целосен костим и дел за на глава.

Нема на залиха

Compare

Опис

Маскирајте го вашето малечко во костим од неговиот омилен супер херој човек пајак. Костимот е изработена од полиестер. Се состои од целосен костим и дел за на глава.
 
Расположливи големини:
M 7-9 години 120-130cm
L 10-12 години 130-140cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Exclusive човек пајак со мускули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…