Детски полициски сет

590.00 ден

Детски полициски сет за вашето дете да може да ги уапси лошите момци. Комплетот содржи 9 додатоци како полициска наметка, лисици со клучеви, пиштол, куршуми, свирче, палка, часовник, полициска значка.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски полициски сет за вашето дете да може да ги уапси лошите момци. Комплетот содржи 9 додатоци како полициска наметка, лисици со клучеви, пиштол, куршуми, свирче, палка, часовник, полициска значка.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски полициски сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…