Купи!

Детски ротирачки сад за храна 1+1 гратис

390.00 ден

Креативен детски сад за храна со жироскопска форма кој ротира 360 степени.

Compare

Опис

Креативен детски ротирачки сад за храна со жироскопска форма кој ротира 360 степени.
Садот е специјално дизајниран за вашите најмили. Конечно јадењето е забавно без хаос, дамки и трошки насекаде. Независно во каква положба е, внатрешноста на садот секогаш останува исправена, избегнувајќи го пролевањето на храната.
Садот е изработен од ABS-материјал за храна, не-токсичен, безбеден за користење.
Креативниот жиро-дизајн кој ротира во 360 степени, исто така, може да биде и одлична играчка кога не се користи.
Високо квалитетната ПП анти-лизгачка рачка, помага Вашите најмили да уживаат во јадењето.
Спецификација:

Материјал: Вискоквалитетна ABS пластика
Димензии: 17,5 x 7,5 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски ротирачки сад за храна 1+1 гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…