Детски сет гаража со автоперална

1,290.00 ден

Одлична забава за вашето дете додека ги вози автомобилите на овој детски сет гаража со автоперална.

Compare

Опис

Одлична забава за вашето дете додека ги вози автомобилите на овој Детски сет гаража со автоперална.
Играњето со многу различни коцки ја развива умешноста на детето, му дава самодоверба да се движи самостојно и позитивно влијае на неговиот сетилен развој, го учи да се фокусира и да се концентрира во текот на играта. Неограничените можности за создавање и градење ја зголемуваат креативноста и ја развиваат имагинацијата на вашите најмили.
Производ вклучува 2 автомобили.
Димензии: 44x34x10cm
Препорачана возраст 3+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски сет гаража со автоперална”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…