Детски сет за убавина

1,590.00 ден

Детски сет за убавина, местото каде вашите најмили принцези ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.

Compare

Опис

Детски сет за убавина, местото каде вашите најмили принцези ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Целосно опремена шминкерна со столче и осветлено огледало, која ќе биде омилена на вашите најмили!
Комплетот вклучува 15 додатоци.
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.

Препорачана возраст 3+год.
Димензии:36х54x135cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски сет за убавина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…