Детски сет Pet Shop

990.00 ден

Детски сет Pet Shop, местото каде вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски сет Pet Shop, местото каде вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Овој детски сет Pet Shop магично се собира! Уникатен Pet Shop кој се претвара во ранче, ги чува сите додатоци и лесно се складира.
Овој сет за играње располага со музика и светлина.
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Препорачана возраст 3+год.
Сетот вклучува 21 парче.
 
Димензии:26.2х14.8х28cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски сет Pet Shop”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…