Детски quad bike

3,000.00 ден

Спремни сте за off road авантури? Овој детски quad bike на акумулатор ја носи off road возбудата во вашиот двор. Гледајте како вашите малечки освојуваат имагинарни патеки и го развиваат својот авантуристички дух.

Compare

Опис

Спремни сте за off road авантури? Овој детски quad bike на акумулатор ја носи off road возбудата во вашиот двор. Гледајте како вашите малечки освојуваат имагинарни патеки и го развиваат својот авантуристички дух.
Достапно во сина и портокалова боја.
Препорачано за возраст 3+
Максимално оптеретување 20Kg
Димензии: 62x42x48cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски quad bike”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…