Детско точаче за проодување

1,590.00 ден

Детско точаче за проодување, помага при физички раст и развој на детето, особено на екстремитетите. Движењето исто така ја зајакнува целосната физичка способност на детето.
Compare

Опис

Детско точаче за проодување, помага при физички раст и развој на детето, особено на екстремитетите. Движењето исто така ја зајакнува целосната физичка способност на детето.
Изработено од висококвалитетна, нетоксична пластика, безбедна за вашите најмили.
Дизајнирано е да биде многу удобно и привлечно за децата, како за седење така и за движење. Детето лесно може да управува и да се движи со ова точаче.
Димензии: 50х40х25 см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детско точаче за проодување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…